Penziony v Năvodari

Ubytování v Năvodari v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Năvodari. Většina penzionů v Năvodari se od hotelů v Năvodari liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Năvodari.
Řadit dle:


24 výsledků nalezeno, zobrazeno 21 - 24 «« « 1 2 

21. Casa Alba 

Foto: Casa Alba
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
93 %

Set in Năvodari, Casa Alba features barbecue facilities and garden. Featuring an ATM, this property also provides guests with a restaurant. Free WiFi is at guests' disposal.


22. Vila Blue 

Foto: Vila Blue
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
84 %

Situated in Năvodari, Vila Blue provides barbecue facilities and garden. All rooms include a terrace. At the guest house, rooms include a patio. Rooms have a wardrobe and a TV, and certain rooms at Vila Blue have a balcony.


23. Vila Mari 

Foto: Vila Mari
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
81 %

Situated in the Mamaia Nord district of Năvodari, Vila Mari provides barbecue facilities and a garden. The accommodation offers a 24-hour front desk. Free WiFi is accessible to all guests, while certain rooms also offer a terrace.


24. Ony 

Foto: Ony
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
52 %

Ony is a detached villa featuring a garden with a barbecue, set in Năvodari in the Constanţa Region. The property features views of the garden. Free private parking is available on site.

Dostupné pokoje


24 výsledků nalezeno, zobrazeno 21 - 24 «« « 1 2 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: