Apartmány v Năvodari

Potřebujete ubytování v Năvodari ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Năvodari. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Năvodari má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


64 výsledků nalezeno, zobrazeno 61 - 64 «« « 1 2 3 4 

61. The Black Sea Mirage Studio 

Foto: The Black Sea Mirage Studio
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
0 %

Studio Black Sea Mirage is located in Navodari, located on Mamaia North Boulevard in Kazeboo Beach. Free WiFi is available throughout. The detached studio is equipped with a bedroom and a double sofa bed.


62. Ariana Apartment 

Foto: Ariana Apartment
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

Located in Năvodari in the Constanţa County region, Ariana Apartment has a balcony. The air-conditioned accommodation is 8 km from Mamaia. The apartment has 1 bedroom and 1 bathroom with free toiletries. The kitchen has a toaster.


63. Bliss 

Foto: Bliss
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
87 %

Attractively situated in Mamaia Nord of Năvodari, Bliss features a terrace and free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen.

Dostupné pokoje


64. Navodari apt 3 cam decomandat parter 

Foto: Navodari apt 3 cam decomandat parter
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Situated in Năvodari in the Constanţa County region, Navodari apt 3 cam decomandat parter features a balcony. The property has city views. This apartment features a living room and a fully equipped kitchen.


64 výsledků nalezeno, zobrazeno 61 - 64 «« « 1 2 3 4 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: